معرفی پیوندهای مفید

http://journals.msrt.ir/

آدرس سایت: http://journals.msrt.ir 

این سامانه مربوط به دبیرخانه کمیسیون نشریات علمی کشور است که در آن وضعیت انتشار، رتبه بندی و نیز مشخصات نشریات علمی – پژوهشی درج شده است. نویسندگان مسئول مکاتبات مقالات پیش از ارسال مقاله به هر نشریه، حتما به این سایت مراجعه نموده و سپس نسبت به ارسال مقاله اقدام نمایند. در سمت راست صفحه در بخش فهرست ناشران، صفحات مربوط به 98 نشریه علمی – پژوهشی دانشگاه تهران قابل دسترسی است.  

 

http://journals.ut.ac.ir/

آدرس سایت: http://journals.ut.ac.ir 

 این سامانه شامل 175 نشریه و تعداد 28885 مقاله منتشر شده می باشد که 98 نشریه آن دارای رتبه علمی – پژوهشی است. کادر جستجو در مقالات که در صفحه اصلی قابل مشاهده می باشد، بسیار کاربردی است و دسترسی به مقالات را آسان می کند. به عنوان مثال، کلمه جوجه گوشتی را در این کادر تایپ کنید. تعداد 207 مقاله منتشر شده در کل نشریات دانشگاه تهران قابل دسترسی خواهد بود. استفاده از این گزینه برای جستجوی مقالات براساس نام نویسندگان و یا کلیدواژه ها کاربردی و آسان می باشد.

  

آدرس سایت: http://www.magiran.com 

هدف از طراحی این سایت، ایجاد مرجعی کامل از نشریات کشور در اینترنت است. در این راستا، فعالیت سایت از سال 1380 آغاز شد و در حال حاضر، بیش از 1500 نشریه در حال انتشار زیر پوشش آن قرار دارند. کاربران می توانند با استفاده از فهرست الفبایی، فهرست موضوعی و جستجو، نشریات موردنظر خود بیابند. لازم به ذکر است این سایت خصوصی است و وابسته به ارگان دولتی و یا نهاد خاصی نمی باشد.

   

http://press.ut.ac.ir/

آدرس سایت: http://press.ut.ac.ir

 

ju  Journal Selector:

 http://www.edanzediting.com/journal_selector

 

ju Elsevier Journal Finder:

 http://journalfinder.elsevier.com/